Kreu > Android OS (By Google), HTC, Sistemet Operative (OS), Te Rejat e Fundit > Sprint i ka shitur të gjithë telefonat HTC EVO 4G

Sprint i ka shitur të gjithë telefonat HTC EVO 4G


Nëse ende jeni duke menduar se a do të blini telefonin më të ri nga HTC, modelin i cili po shkëlqen këtyre ditëve, HTC EVO 4G, atëherë mund të konsideroheni si një njeri i pafat.

Sipas të dhënave nga Boy Genius, telefoni i mençur HTC EVO 4G i cili bazohet në sistemin operativ Android, është shitur tërësisht deri në njësinë e fundit.

Gjatë këtyre ditëve është raportuar se ky telefon i mençur i prodhuar nga HTC, i ka rritur shitjet e operatorit mobil Sprint Nextel, i cili e mbanë të drejtën ekskluzive për shitjen e këtij modeli ekstravagant. Tani, HTC EVO 4G është i pamundur për t’u blerë, pasi që kërkesa për të poseduar një të tillë, ka qenë marramendëse.

Të gjithë ata që kanë planifikuar të blejnë një telefon të mençur dhe me funksione të avancuara, duket se do të duhet të presin rivalin e EVO 4G, modelin më të ri të telefonit nga kompania Apple, iPhone 4. /Telegrafi/

Advertisements
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: