Kreu > Palm, Te Rejat e Fundit > Palm Pre e Pixi Plus në Evropë

Palm Pre e Pixi Plus në Evropë


Operatorët telefonik evropian së shpejti do të duhej të kishin në ofertën e tyre edhe versionet e avancuar të telefonave të mençur të kompanisë Palm (Pre e Pixi Plus) me sistemin operativ webOS.

Organizata Global Certification Forum (GCF) ka pranuar nga Palm dy pajisje për miratim me shenjat dalluese P101UEU (Pre) dhe P121UEU (Pixi) me mbështetje për standardet GSM e HSDPA.

Palm Pre Plus në krahasim me modelin e parë ka më shumë memorie flash dhe memorie RAM (16 GB e 512 MB) si dhe prapavijë kompatibile me Touchstone si pajisje standarde, derisa Pixi Plus ka lidhje pa tela WiFi dhe prapavijë Touchstone.

Ende nuk dihen saktë çmimet dhe koha e fillimit të shitjes së këtyre pajisjeve në Evropë, e as cilët operatorë do ta kanë në ofertë.

Kategori: Palm, Te Rejat e Fundit
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: