Kreu > LG, Te Rejat e Fundit > LG paraqet edhe një pajisje elegante

LG paraqet edhe një pajisje elegante


Kompania LG është duke përgatitur një celular të ri pa tastierë, me detaje të metalit të lëmuar dhe dy fotoaparate, e ekrani me përmasa 16:9 lë të kuptojë se qëllimi i tij kryesor do të jetë të shfrytëzohet për përmbajtje multimediale.

Shumë detaje për këtë pajisje nuk dihen, mirëpo LG Mini GD880 do të duhej të ketë ekran të ndjeshëm në prekje me diagonale prej 3.2 inçësh, fotoaparat prej pesë megapikselash (si dhe fotoaparat shtesë nga pjesa e përparme) si dhe lidhje WiFi e HDSPA.

Gjëja të cilën tani për tani nuk e dimë është se cili sistem operativ do të përdoret për këtë pajisje, ndoshta do të jetë ai Android i kompanisë Google, apo sistemi operativ S i LG-së.

Çmimi dhe data e daljes në treg nuk janë të njohura.

Advertisements
Kategori: LG, Te Rejat e Fundit
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: