Kreu > NOKIA, Te Rejat e Fundit > Nokia prej 160.000 Dollarësh

Nokia prej 160.000 Dollarësh


Për ata të cilët celularët e rëndomtë nuk janë aq të shtrenjtë, këtu është kompania Stuart Hughes, e cila mirret për përpunimin luksoz të brendeve të njohura. Kësaj radhe kompania ka paraqitur Nokia Supreme, të stolisur me diamante dhe platini.

Nëse i keni dhe doni t’i shpenzoni në këtë pajisje të vogël, 160 mijë dollarë do t’u sjellin modelin Nokia 8800 me 83 gramë platin, përplot diamante rozë dhe kuti graniti për ruajtje të dhënave.

Natyrisht, nga pikëpamja teknike kjo pajisje ka mbetur e pandryshuar prej modelit standard Nokia 8800, prandaj ju vendosni a do të përdorni version standard apo do të paguani një celular si ai por që kushton vetëm 159.600 dollarë më shumë.

Advertisements
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: