Kreu > Android OS (By Google), Sistemet Operative (OS), Te Rejat e Fundit > Motorola Backflip hapet si libër

Motorola Backflip hapet si libër


Kompania amerikane Motorola për tremujorin e parë të këtij vii ka përgatitur telefonin e saj më të ri të mençur. Motorola Backflip është interesant për formën e tij të pazakontë rrëshqitëse.

Siç e përshkruan edhe vet emri, Motorola Backflip hapet në formë të librit, duke zbuluar kështu një tastierë të plotë, mirëpo në pajisje është e mundur të përdoret edhe tastiera virtuale pasi që ky telefon ka edhe atë mundësi.

Sa i përket karakteristikave tjera teknike, Backflip ka ekran të ndjeshëm në prekje prej 3.1 inçësh me rezolucion prej 480 x 320 pikselash, sistem operativ Android në versionin 1.5 i cili përmban konfiguracion Motorolino MOTOBLUR për qasje më të lehtë në rrjetet dhe shërbimet shoqërore online, derisa për harduer është përgjegjës procesori Qualcomm pre 528MHz.

Shiko specifikat me poshte !

  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: