Kreu > Apple, Te Rejat e Fundit > iPhone 3GS Supreme i veshur me ar dhe diamante, ‘pak’ më shtrenjtë se modeli standard

iPhone 3GS Supreme i veshur me ar dhe diamante, ‘pak’ më shtrenjtë se modeli standard


iPhone 3GS Supreme i veshur me ar dhe diamante, ‘pak’ më shtrenjtë se modeli standard
iPhone 3GS me Diamante

Duke parë masivitetin që ka marrë përdorimi i iPhone ishte e pashmangshme që borgjezia e re do gjente mënyra për t’u dalluar nga plebenjtë. Një disenjator me emrin Stuart Hughes, ekspert me përvojë për adoptimin e metaleve të shtrenjtë në telefona me vlerë më të ulët ka rritur ‘disi’ vlerën e një iPhone të thjeshtë. E ka veshur një iPhone 3GS me një trup ari të pastër 22 karat, të cilin e ka zbukuruar me ‘vetëm’ 190 diamante. Dhe për t’u siguruar që asnjë rrogëtar ta shtjerë në dorë këtë ‘kukull’ i ka vënë çmimin ‘vetëm’ 1.92 milion paund (3.2 milion $), që na e tejkalon buxhetin ne ‘plebenjve’ me vetëm 1.92 milion paund. Për ta plotësuar telefonin, i ka shtuar një kuti të skalitur nga një bllok i vetëm graniti, të cilin mund ta shihni më poshtë.

Kënaquni vetëm duke e parë.

Kutia e iPhone 3GS me Diamante

Advertisements
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: