Kreu > Modelet e Fundit, Samsung, Sistemet Operative (OS), Te tjere > Samsung S7070 Diva pa Wireless dhe mbeshtetje 3G

Samsung S7070 Diva pa Wireless dhe mbeshtetje 3G


GENERAL 2G Network GSM 900 / 1800 / 1900
Announced 2009, December
Status Coming soon. Exp. release 2010, 1Q
SIZE Dimensions 101 x 54.8 x 13.4 mm
Weight 94 g
DISPLAY Type TFT resistive touchscreen, 16M colors
Size 240 x 320 pixels, 2.8 inches
– TouchWiz UI
– Accelerometer sensor for turn-to-mute
SOUND Alert types Vibration; MP3 ringtones
Speakerphone Yes
– DNSe (Digital Natural Sound Engine)
MEMORY Phonebook 1000 entries, Photocall
Call records 30 received, dialed and missed calls
Internal 40 MB
Card slot microSD (TransFlash) up to 8GB
DATA GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 – 48 kbps
EDGE Class 12
3G No
WLAN No
Bluetooth Yes, v2.1 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, v2.0 microUSB
CAMERA Primary 3.15 MP, 2048×1536 pixels, autofocus
Video Yes, QVGA
Secondary No
FEATURES Messaging SMS, MMS, Email
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML
Radio Stereo FM radio with RDS, FM recording
Games Yes + downloadable
Colors White, Black
GPS No
Java Yes, MIDP 2.1
– Social networking integration with live updates
– MP3/WAV/eAAC+ player
– MP4/H.263/H.264 player
– Organizer
– Photo editor
– Voice memo
– T9
BATTERY Standard battery, Li-Ion 960 mAh
Stand-by Up to 800 h
Talk time Up to10 h
Advertisements
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: