Kreu > Software, Te Ndryshme, Te Rejat e Fundit > Photoshop në celularë

Photoshop në celularë


Një muaj pasi që e kanë paraqitur në platformën e iPhone, Adobe ka paraqitur versionin e Photoshop për sistemin operativ Android. Së bashku me versionin për sistemin Windows Mobile, Photoshop ka hyrë edhe në ekranet e vogla.Ende nuk e kemi pasur rastin t’i presim, zvogëlojmë dhe rrotullojmë fotografitë me Photoshopin për celularë dhe qysh tani këtë punë e shohim me skepticizëm, por opsionet si ndriçimi, ndryshimi i ngjyrave e madje edhe filtrat duken shumë “cool”.

Në fund të fundit të gjitha fotografitë tuaja mund t’i vendosni në internet, respektivisht në galerinë photoshop.com kështu që aventurat tuaja të mund t’i përcjellin të gjithë miqtë tuaj.

Megjithatë, mos prisni që ky aplikacion të jetë i njëjtë me atë që e njohim në kompjuterë… shikoni video materialin më poshtë.

Advertisements
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: