Kreu > Modelet e Fundit, Samsung, Samsung, Sistemet Operative (OS), Te Rejat e Fundit, Windows Mobile (By Microsoft) > Giorgio Armani prezanton celularin e ri të Samsung

Giorgio Armani prezanton celularin e ri të Samsung


f.1012122343461_m

Disenjatori me famë botërore Giorgio Armani ka bashkuar forcat me kompaninë Samsung nga Koreja Jugore, e rezultat i bashkëpunimit të tyre është celulari më i ri i cili ka në shënjestër blerësit e vetëdijesuar nga aspekti i modës.Në këtë muhabet është kyçur edhe kompania Microsoft, prandaj në celularin e ri me shenjën dalluese GT-V7650 gjendet sistemi më i ri operativ për celularë i kësaj kompanie, Windows Mobile 6.5.

Shtëpizën e ka dizajnuar Giorgio Armani, gjersa për harduerin është përkujdesur Samsung. Pajisja ka ekran të ndjeshëm në prekje, tastierë e cila del nga mekanizmi në rrëshqitje, GPS, 8 GB hapësirë për të dhëna si dhe shtojca tjera që janë tipike për këtë lloj të pajisjeve.

Natyrisht, me këtë shtojcë të modës përkon edhe çmimi, e ai është ndalur në hiq më pak se 700 euro.


Advertisements
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: