Kreu > I pakategorizuar > Samsung T939 Behold 2 Vjen me Android,Wireless dhe Kamera prej 5 MP

Samsung T939 Behold 2 Vjen me Android,Wireless dhe Kamera prej 5 MP


samsung-behold-ii-1

For T-Mobile

General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 900 / 2100 / 1700
Announced 2009, October
Status Coming soon. 2009, November
Size Dimensions
Weight
Display Type AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 320 x 480 pixels, 3.2 inches
– Accelerometer sensor for auto-rotate
Sound Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones
Speakerphone Yes
– 3.5 mm audio jack
Memory Phonebook Practically unlimited entries and fields, Photo call
Call records Practically unlimited
Card slot microSD (TransFlash), up to 16 GB
Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 – 48 kbps
HSCSD Yes
EDGE Class 10, 236.8 kbps
3G HSDPA
WLAN Yes, Wi-Fi 802.11b/g
Bluetooth Yes, v2.1 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, v2.0
Camera Primary 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash
Features Geo-tagging
Video Yes
Secondary No
Features OS Android OS, v1.5 (Cupcake)
Messaging SMS, EMS, MMS, Email
Browser HTML
Radio
Games Yes
Colors Black
GPS A-GPS only
Java
– MP4/ H.263/ H.264/ WMV player
– MP3/ e-AAC+/ WMA/ player
– Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk integration
– Voice memo
Battery Standard battery, Li-Ion
Advertisements
Kategori: I pakategorizuar
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: