Kreu > Te Rejat e Fundit > LG BL40 Chocolate së shpejti në Evropë

LG BL40 Chocolate së shpejti në Evropë


LG BL40 Chocolate me ekran të madh së shpejti në Evropë

Tregu evropian gjithsesi është i veçantë krahasuar me pjesën tjetër të botës. Çdo ditë e më shpesh këtu po paraqiten modelet e reja më herët sesa në pjesët tjera të botës. Rasti i njëjtë është me modelin më të ri të celularit LG BL40 të kompanisë LG.LG BL40 me ekran më të madh në Evropë do të paraqitet deri në fund të këtij muaji.

Merret vesh se të parët të cilët do ta fusin në dorë janë britanikët, të cilët do ta shpërndajnë nëpërmes operatorëve të telefonisë mobile Orange dhe Carphone Warehouse.

Si premierë është paraqitur në muajin maj, por këto ditë janë shfaqur edhe disa karakteristika interesante të tij: ekran 4 inçësh WVGA me rezolucion 800 x 345 piksela, fotoaparat prej 5 megapikselash, ofron pesë orë bisedë në 3G, 5 në rrjetin 2G, derisa ka edhe Wi-Fi e HSDPA.

Advertisements
Kategori: Te Rejat e Fundit
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: