Kreu > I pakategorizuar > Paraqitet LG NewChocolate

Paraqitet LG NewChocolate


lgnewchocolate1

Janë paraqitur fotografitë e para komplete të celularit BL40-New

Chocolate të kompanisë LG.Celulari i stilizuar nga kompania LG “New Chocolate” që disa muaj radhë është duke u paralajmëruar, por LG ka qenë mjaft e mençur që të mos lëshojë të gjitha informatat se si ky celular do të duket, prandaj fotografitë zyrtare kanë qenë siluetë e pajisjes pa detaje të vërteta. Dje më në fund kanë dalë fotografitë në detaje në të cilat shihet edhe fytyra dhe dizajni komplet i risisë së LG-së në serinë e telefonave celularë Black Label.

Nga specifikat e këtij celulari vlen të theksohen mbështetja për WiFi 802.11 b/g, Bluetooth, pranuesi i radiovalëve FM, si dhe mbështetja për GSM/Edge, por nuk përmendet 3G, edhe pse spekulohet se edhe kjo do të mund (duhej) të jetë pjesë e paketës standarde.

Advertisements
Kategori: I pakategorizuar
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: