Kreu > I pakategorizuar > Celular misterioz nga LG

Celular misterioz nga LG


Kompania LG po na përgatit diçka të pazakontë: një telefon i cili duket si iPhone i zgjatur, me emrin Black Label BL40. Specifikat janë të shkëlqyeshme, e sa do të jetë tërë kjo gjë praktike, na mbetet të shohim

f.0716114337140_m.Edhe pse lajmi ka rrjedhur nga fotografitë jozyrtare të cilat janë paraqitur në një forum gjerman të internetit, duket të janë autentike. Sipas tyre, pajisja Black Label BL40 gjoja ka fotoaparat me rezolucion prej pesë megapikselash me optikë të Schneider Kreuznach, WiFi, FM radio dhe 335 MB hapësirë për ruajtje të dhënave.
Gjëja që del prej të gjitha standardeve është ekrani, i cili ka rezolucion prej 800 x 345 piksela, që e bën bukur të papërdorshëm për shikimin e video materialeve. Mirëpo, Zoti e di se çfarë është duke na përgatitur LG, ndoshta bëhet fjalë për një pajisje luksoze tek e cila dizajni dhe ndjenja e veçantë të cilat ofrohen do të janë më të rëndësishme se sa praktika e punës me të.

Kategori: I pakategorizuar
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: