Kreu > NOKIA, Te Rejat e Fundit > Nokia 3720 Celular rezistent kunder ujit dhe forces fizike.

Nokia 3720 Celular rezistent kunder ujit dhe forces fizike.


Nokia ka njoftuar per lancimin modelit Classic NOKIA 3720 i cili mendohet te dale ne Dhjetor.Shume pak specifikime ka dhene nokia mbi kete model i cili mendohet se do jete i rezistent ndaj ujit,perplasjeve etj…

nokia-3000

 • Water and dust resistant – ip54 certificate
 • Over 2.5 weeks stand by battery
 • Fm radio
 • Torch
 • S40
 • 2,2QVGA 16mio colours
 • 25MB internal memory
 • MicroSD card slot
 • Bluetooth
 • 3.2 mpix camera
 • Available september
Advertisements
 1. Ende pa komente.
 1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: