Kreu > Modelet e Fundit, SonyEricsson > Sony Ericsson T715

Sony Ericsson T715


sony-ericsson-t7151 Sony Ericsson T715 është celular rrëshqitës nga alumini i lëmuar me madhësi sa një kartelë krediti. Ekrani i këtij celulari është me diagonale prej 2.2 inç, derisa për të nga Sony Ericsson paralajmërojnë se do të mund të lexohet edhe në rrezet e drejtpërdrejta të diellit. Fotoaparati i tij është 3.2 megapiksela dhe ka zoom digjital 3x. T715, përmban edhe Google Maps, prognozimin e motit AccuWeather.com për tri ditët e ardhshme si dhe një pamje e cila menaxhohet lehtë. Veçohen stereo Bluetooth A2DP, TrackID, video thirrjet, Microsoft Exchange ActiveSync, lojërat tredimensionale, si dhe pranuesi i radiovalëve FM. Celulari T715 paraqitet në tremujorin e tretë të këtij viti për çmim tani për tani të panjohur.

Advertisements
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: