Kreu > SonyEricsson, Te Rejat e Fundit > Së shpejti arrin telefoni Sony PSP

Së shpejti arrin telefoni Sony PSP


f.0629122814270_m

Kompania Sony në të ardhmen e afërt do të mund të paraqiste edhe telefonin e saj PSP, pohon revista Nikkei Business Daily dhe shton se lajmin e kanë marrë nga burimet e afërta me kompaninë.

Revista pohon se kombinimi i lojës bartëse dhe telefonit të Sony Ericsson do të mund të përmbushte shumë pritje të përdoruesve potencialë, posaçërisht nëse kjo pajisje do të ofrohet me çmim të arsyeshëm.

Ndërkohë, agjencia e lajmeve Reuters njofton se në Sony Ericsson kanë refuzuar të komentojnë thashethemet mbi telefonin/konzolën e re, mirëpo nuk do të thotë edhe se thashethemet gjithmonë duhet të janë të sakta.

Advertisements
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: