Kreu > LG, Modelet e Fundit > LG prezanton GW520 pa WLAN dhe pa 3G

LG prezanton GW520 pa WLAN dhe pa 3G


lg-gv520-1

Specifikat

2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 2100
Announced 2009, June
Status Coming soon. Exp. release 2009, June
Dimensions
Weight
Type TFT
Size , 2.8 inches
– Full QWERTY keyboard
– Downloadable themes
Alert types Vibration; Downloadable polyphonic, MP3 ringtones
Speakerphone Yes
Phonebook 1000 entries, Photocall
Call records Yes
Card slot microSD (TransFlash) up to 16GB
GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 – 48 kbps
HSCSD Yes
EDGE Class 10, 236.8 kbps
3G HSDPA 7.2 Mbps
WLAN No
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, v2.0
Primary 3.15 MP, 2048×1536 pixels
Video Yes
Secondary No
Messaging SMS, MMS, Email, IM, Push Email
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML
Radio
Games Yes
Colors Blue on Black
GPS No
Java Yes, MIDP 2.0
– MP3 player
– MPEG-4 player
– Photo/video editor
– Voice memo
– T9
Standard battery, Li-Ion
Advertisements
Kategori: LG, Modelet e Fundit
  1. Ende pa komente.
  1. No trackbacks yet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: